Comments

Comments

You can find valuable comments and opinions from you below;

2021 Haziran ayında baş dönmesi, tansiyon ve nabız düşüklüğü ile ortaya çıkan ekstra atımlarım için ablasyon önerildi. İlk denemeyi başka bir merkezde yaptırdım fakat atımlar yakalanamadığı için olmadı. Bir yıl boyunca ilaç düzenlemeleriyle kontrol altına alınamayıp ekstra atımlar daha da çoğalınca tekrar ablasyon önerildi. Bu kez aslında bir önceki işlem için araştırma yaparken adına rastladığım ve hep olumlu yorumlar okuduğum Basri Amasyalı Hocamıza gitmeye karar verdim. 2022 Haziran ayında gittik. Bizi çok güzel karşıladılar. Aynı gün ablasyon işlemine alındım. Operasyonun başarılı geçtiğini söylediler. Ben biraz temkinli bir insanımdır hemen sevinemem. Bunu farkeden Doktorum artık gülebilirsin düzeldin işte dediğinde bile çok inanamadım. Ya yine olmadıysa şüphesi içimdeydi. Şu an 3. ay kontrolümü yaptırdım. Holter sonucum çok güzel. Her şey yolunda. Çok mutluyum. İnşallah herkes benim gibi bu rahatsızlıktan kurtulur. Basri Hocamızın ellerine sağlık, ömrüne bereket diliyorum. Daha nicelerinin kalbine dokunur ve iyileştirir inşallah. Korkutucu bir operasyon gibi gözükse de aslında değil. Hiç korkmadan kendinizi Basri Amasyalı ve ekibine teslim edebilirsiniz. Herkese sağlıklı günler diliyorum.

D.T.

Eşimin kalp rahatsızlığı sonrası anjiyografide damarlar temiz çıkmıştı. Ancak ritim bozukluğu ileri seviyedeydi. Holter sonuçlarına göre 24 Saatte gerçekleşen 240.000 kalp atımında 26.000 ritim bozukluğu vardı. Yaptığım kısa bir araştırma sonunda Ankara’da konunun uzmanı olan Prof. Dr. Basri MASYALI Hoca’ya ulaştık. Bir saatlik gözlem ve tetkikler sonunda Ablasyon kararı verdi. Bir saatlik “Ablasyon İşlemi” (Operasyon) sonunda kalp ritmi düzeldi. İşinin ehli olan Basri AMASYALI Hoca’ya sonsuz teşekkürler. Allah sayılarını artırsın ve Değerli Hocamıza sağlık ve afiyet versin. Versin ki, daha çok hasta insanımıza şifa olsun. Var olunuz Sayın Hocam

T.E.

Yaşadığım çarpıntı nöbetleri yüzünden yaşam kalitem düşmüştü hocam sayesinde hiç bir sıkıntım yok çok ilgili ve bilgili bir doktor kendisine çok teşekkür ederim

E.A.

Basri hocama arkadaşımın tavsiyesi üzerine annemi götürdüm. Annemin yıllardır panik atağı vardı fakat daha sonra ağzında hissizlik, şiddetli baş ağrısı ve olduğu yere yığılması sonucu hastaneye kaldırıldı. Bandırmada Kalbinde ritim bozukluğu teşhisi koyuldu. Bunun üzerine Basri hocamı bulduk ve bu durumun doğuştan olduğunu öğrendik. Anneme hemen ablasyon yaptı ve üzerinden yaklaşık 1 ay geçti şuanda herhangi bir sıkıntısı yok. Çok memnun kaldık. Bir sorum olduğunda kolaylıkla ulaşabildim ve cevaplarıyla bizi rahatlattı gerçekten. Çok teşekkurler hocam.

B.E.

Bashda Sayin Prof. Dr. Basri Amasyalı hocamiz olmakla kendisine ve ekibine gercekleshdirdikleri basarili kalp pili operasyonu ile ilgili sonsuz teshekkur ederiz. Ishlem oncesi ve sonrasi tüm süreci profesyonellikle yönetip bana büyük destek oldular. Allah razi olsun sizlerden, sevdiklerinizle birlikte mutlu ve sağlıklı bir yaşam dilerim!

N.K.

İki hafta önce Sayın Prof.Dr. Basri Amasyalı hocamız tarafından başarılı bir şekilde yapılan soğuk ablasyon işlemi neticesinde ritm bozukluğu A.F. rahatsızlığımdan inşallah kurtulmuş bulunuyorum. Şu ana kadar çok iyiyim ve hiçbir komplikasyon gelişmedi. Allah’ın izniyle beni sağlığıma kavuşturarak bana yeni bir hayat bağışlayan elleri öpülesi hocamıza , çok değerli yardımlarından ötürü asistanı Merve hanıma ve işlem sırasında ve sonrasında tüm emeği geçen sağlık ekibine çok teşekkür ederim.Daha nice hastalara şifalar dağıtması için Allah’tan hocamıza sağlıklı uzun bir ömür vermesini diliyorum.

A.C.

Resmen bir mucize gerçekleşti, annem ablasyon işlemi bitiminden itibaren hayata döndü, Basri hocanın eline sağlık, tüm ekip harikaydı, Merve hanıma yardımı ve desteği için çok teşekkür ederiz

C.D.

Basri AMASYALI hocama ve ekibine sonsuz teşekkürler Mükemmel bir hoca herkese tavsiye ederim hastama (Sevil Zenger) ritim bozukluğundan dolayı Ablasyon yapıldı gayet iyi geçti bize gösterilen ilgi ve alakadan dolayı bütün hastane personeline sonsuz teşekkürler iyiki varsınız.

A.Z.

Özel TOBB Hastanesi’ne kalp ritim bozukluğu sebebiyle başvurduğum Kardiyoloji Uzmanı Değerli Profesör Basri Amasyalı hocamın her türlü özen ve dikkatle beni takip etmesiyle hayat kalitemi artıran kalp pili tedavisiyle sağlığıma kavuşmamda büyük emeği vardır. Çok eski bir hastası olarak hocamın koruyucu tedavisinden yararlanan şanslı hastalarından biriyim. Değerli Hocamın başarısını kutluyorum ve başarılı ekibine teşekkür ediyorum.Canım Hocam dualarım her daim sizinle.Sizi çok seven hastanız Aynur Ertek.

A.E.

Herkese selamlar

ben 39 yaşında Almanya da ikamet eden bir arkadaşınız 2011 de başlayan ve 2..3 sene ara ile devam eden ritim bozukluğu hikayesi :  ilk 2015 de Almanya  soğuk balon ablasyonu yapıldı ama 2 ay sonra ritim tekrar bozuldu  o günden sonra her gün sabah akşam ilaç almak zorunda kaldım ama maalesef yine huzurum yoktu çoğu zaman kendini hissettiriyordu …neyse  o gün bu gün araştırma içine girdim ve Sayın Prof Dr Basri Amasyalı beyi buldum 20.06.2022 yaklaşık tam 1 ay önce Ankara’ya yanına giderek muayne oldum olanları anlattım ve kendisi bana EPS 3 boyutlu haritalama yöntemi ile yakma işleminin uygun olduğuna karar verdi …işlem yaklaşık 2 saat sürmüş benim hiç bir şeyden haberim olmadı uyutuldugum için gayet konforlu bir islemdi… O gün bugün kendimi çok daha rahat huzurlu hissediyorum çok cok iyiyim şükürler olsun….sevgili doktoruma ve asistanı Merve hanıma ve diğer değerli ekibine sonsuz teşekkürler…Prof Dr Basri Amasyalı  kalp üzerine sayılı doktorlardan bitanesi bence  herkese tavsiye ederim  kendisine şükranlarımı sunuyorum iyiki varsın Hocam..

S.K.

Basri AMASYALI hocama ve ekibine sonsuz teşekkürler Mükemmel bir hoca herkese tavsiye ederim hastama Ablasyon yapıldı gayet iyi geçti bize gösterilen ilgi ve alakadan dolayı bütün hastane personeline sonsuz teşekkürler iyiki varsınız

T.C.

Sevgili Basri hocam,öncelikle teşekkür için geri dönüşümün geç olduğu için özür dilerim 🙏Sayenizde yeniden doğmuş gibiyim,uzun yürüyüşler,arkadaş ortamları,daha sayamayacağım bir çok yapamadığım şey,bunlar sizin sayenizde👏Bir çok doktora gittim,kimisi panik atak kimisi şeker hastalığı teşhislerimi koydular,size geldiğim andan itibaren doğru teşhis ardından ablasyon işlemi hemen akabinde kullandığım ritim ilacını bıraktım,170 100 olan tansiyonum 12/8 sonrasında yapılan kan tahlilimde kolestrol normal trigliserit normale döndü.2017 yılından bu yana ben gittiğim hiç bir doktorun bana bir yol göstermedikleri gibi teşhiste koyamadılar .Ben şanslıyım ama benim gibi olanları düşünüyorum,inşallah onlarında Yolları bir şekilde Basri hocamla kesişir.Sizi tanıdığım için çok şanslıyım 🍀aynı şakilde beni karşılayan Güler yüzlü asistanınız MERVE hanımada sonsuz sevgiler,benimle sanki daha önce tanıdığı bir yakını kadar çok ,fazisıyla ilgilendi🌺🌺🌺

M.D.

Bir yıldır aşırı kalp çarpıntılarıyla uyanıyordum. İki defa baygınlık geçirdim. 4 ayrı Kardiyologun önerileri doğrultusunda Efor, Holter ve Anjiyo işlemlerini yaptırdım. Önemli bir şeyin olmadığı ilaçla normal seyrine gireceği söylendi. 1 yıl boyunca ilaç kullandım. Sonuç alamadım. Dostların tavsiyesi üzerine Prof. Basri AMASYALI Hocama gittim ve hiç birşey sormadan tavsiyeleri doğrultusunda aynı gün operasyon gerçekleşti ve ertesi gün taburcu oldum. 9 gün oldu ve kendimi iyi hissediyorum. İnşallah çok iyi olacam. Prof. Basri Hocama, Asistanı Merve Hanıma Ekibine ve Hastane personeline çok teşekkür ederim. Saygılar M.Cemal DOĞRUL

M.C.D.

Merhabalar çarpıntı ve kolda uyuşma şikayetim üzerine araştırmalarım sonucunda Basri Hocamı tanıma fırsatı buldum muayene ve yapılan tetkik ve tahlilerden sonra kalp yetmezliği teşhisi konuldu. Ef. değerimiminde %15 olduğunu ve acilen pil takılması gerektiğini söyledi açıkcası korkmama ramen hocamız muayene esnasında iletişimi mükemmeldi güven verdi bana ve hemen ne yapılması gerekiyorsa yapalım dedim hocamıza ve çok şükür başarılı bir şekilde geçti operasyonumuz kısa bir süre olmasına ramen kendimi gerçekten harika hissediyorum Nazik elleriyle, derin bilgisiyle beni sağlığıma kavuşturan doktorum Prof. Dr. Basri AMASYALI’ya, Asistanı Merve Hanıma ve tedavim esnasında doktoruma yardım eden ekibine gönülden teşekkür ederim. İyi ki varsınız bundan sonraki yaşantımda elimi bırakmayacağınızı umuyor, sizin sayenizde sağlıkla yaşamayı diliyorum.
Başarılarınız daim olsun.
Sonsuz teşekkürler diliyorum.
Saygı sevgi ve minnetle…

A.D.

basri hocamı yüksek tavsiyeler üzerine buldum , aşı olduğumdan sonra arada olan çarpıntılarım ve daha sonraki günlerdede nabızımda yavaşlama vardı basri hocama durumu aynen söyledim ve daha önceden yapılan holter sonuçlarımıda verdim ancak holter sonuçlarım hep temiz çıkıyordu çok seyrek çarpıntı yaşıyordum ve psikolojimi etkiliyordu Basri hocam direk bana eps den bahsetti ve kabul ettim doktor beye güvenerek çok şükür eps işlemi sonrası ablasyona bile gerek kalmadan sonuç temiz çıktı ve psikolojik sorunlarımdan kurtuldum ve seyrek olan çarpıntılarımında zamanla tamamen biteceği herhangi kalbimde sorun olmadığını söyledi Basri bey. Doktoruma burdan çok selamlar ve çok teşekkürlerimi sunarım asistanı merve hanımada çok teşekkür ederim.

M.A.Y.

Yıllardır panik atak sandığımızı Basri hocam noktayı koyarak çok başarılı bir ablasyon işlemi yaparak beni kurtardı Allah razı olsun keşke daha önce tanımış olsaydık bunca çekilen stres sıkıntı hiç olmasaydı. Başta Basri Hocam olmak üzere, Merve Hanım ve tüm personele teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

N.Z.

15 yıldan bu yana sıkıntısını çektiğim Ritim sorunumu Basri hocanın etkin ve becerili müdahalesi ile kontrol altına aldık. Son 15 yıldır yaşadığım sıkıntılı günlerden sonra, çok rahatlamış ve sağlığıma kavuşmuş durumdayım. Size ve ekibinize çok teşekkür ederim.

B.G.

1 yıldır yaşadığım, psikolok ve fiziksel anlamda beni çok rahatsız edip yıpratan aritmi rahatsızlığım, araştırmalarım sonucunda kendisine ulaştığım Sn. Prof. Dr. Basri Amasyalı tarafından uygulanan ve 3 saat süren ablasyon işlemi sonucunda artık gündemim olmaktan çıkmış bulunuyor.

Sağlığıma kavuşma adına size gelmekle verdiğim kararın ne kadar isabetli olduğunu görmekten son derece mutluyum. Artık ritminde atan kalbimle size minnettarlığımı ifade ederken, şahsınızda ekibinize ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

F.Ç.

Merhabalar. Uzun zamandır yaşadığım çarpıntı ataklarım sıklaşmaya başlamıştı, gittiğim doktorlar bana ablasyon olmamı öneriyorlardı. İlk ablasyon için gittiğim doktor ablasyonun komplikasyonlarını sorduğumda bana ablasyon sırasında ölebilirsin demişti . Başka doktorlar bu işin zor olduğunu haftada 2 kez acile gidersen git yaptır en az 8 saat sürer filan dediler ve ben ablasyondan tamamen soğumuştum. Daha sonra ataklarım sıklaştıkça ben iyice korkmaya başlamıştım ki Basri Hocamı buldum. Başka bir kardiolog hocalarıma danıştığımda en doğru kişinin Basri Hocam olduğunu söylediler ve ben 9 temmuz 2021 günü hocama muayene olup aynı gün ablasyon işlemimi oldum. Üzerinden 1 aya yakın bir süreç geçti.
Basri Hocam Allah sizden razı olsun sizin sayenizde sağlığıma kavuştum. ablasyon sırasında ve sonrasında ne bir acı ,ne bir ağrı hissetmedim. Keşke sizinle en başında karşılaşsaydım. Boşuna acı çekmişim.Sadece ben değil ailemde öyle. Basri hocam size ne kadar teşekkür etsem az ,size minnettarım. Allah sizi sevdiklerinize bağışlasın siz ve sizin gibi hekimlere ihtiyacımız var. Çarpıntı problemi yaşayan hastalar ise hiç zaman kaybetmeyin. Sonra geri dönüşümü zor olan problemlerle karşılaşmak zorunda kalmayın. Ayrıca ilgilerinden dolayı Özlem Hanım ve TOBB ETÜ hastanesi personeline çok teşekkür ederim iyiki varsınız saygılarımla…

O.U.

Doktor beyi kendi araştırmalarımız sayesinde bulduk.dogu Anadolu bölgesinde eşime ritm bozukluğu teşhisi kondu ve ablasyon islemi gerektiği söylendi.doktor beyin ve çalıştığı hastanenin iletişimi ve gayretleri sonucunda eşim ritm bozukluğundan kurtuldu.dogu Anadolu tarafında bulunanlar referansı bulunmayan doktorlara güvenmeden yolu düşünmeyip Basri hocama gelsinler. Kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dileriz

Ç.Ş.

17 sene önce carpintiyla uyandığımda başladı herşey; Önemsemeden geçen seneler fazladan ves olarak çıktı karşıma.Goz kontrolünde Dr hanımın uyarisiyla kardiyologa gittiğimde ilk holter 12.000 atimdi.ilac kullanmama rağmen her 3 ayda bir takılan holterde bu sayı 25.000 ‘e ulaştı. İlacın yeterli olmadığını anlayıp ablasyon işlemini araştırdığımda Basri hocama ulaştım.Gittigimiz gün hemen Eps ve ablasyon yapıldı. Ablasyon denildiğinde benim de tereddütlerim vardı ama korkulacak birşey degilmis,canlı tanığı benim.islemin değil de bendeki sorunun hiçte kolay olmadigiyla o gün yuzlestim.%2’lik bir rahatsizliga sahiptim. Türkiye’de belli merkezlerde ve nadir doktorların yapabileceği bir işlem olan epikardiyal ablasyon gerekliydi.Basri hocama hiç dusunmeden” tamam “dedim.cunku başarı asla tesadüf değildi,çok şükür bu defa sorunum çözüldü.İlac yok çarpıntı yok …Sayin Basri hocama ve ekibine dokunduğu kalpler için çok teşekkür ediyorum.Herkese tavsiye ederim.
Saygılarımla…

N.Ö.

Bir yıldır ara ara kalp çarpıntılarım,göğsümde baskı ve boğazımda düğümlenme vardı.Araştırmalarımın sonucunda kateter ablasyon konusunda ve carto-3 cihazı kullanımında Türkiye’de sayılı doktorlar arasında olduğunu öğrendiğim Basri Hoca’ya Adana’dan geldim.4 Haziran 2021 tarihinde yapılan operasyonla atriyal fibrilasyon hastalığımı Basri Hocamızın bilgisi ve maharetli elleri sayesinde atlattım.Basri Hocamıza ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunar,sağlıklı ve sıhhatli günler temennisiyle başarılarının devamını dilerim.

M.B.P.

Kasım 2020 ayında, kalp yetmezliği ve taşikardi-aritmi teşhisi tesadüfen gittiğim dahiliye doktoru tarafından konuldu. Sonra XXXXXXX hastanesi kardiyoloji bölümüne gittim. Orada Prof. Dr. XXXXXXX ve uzman doktor XXXXXXX beni 3 gün hastanede yatırdılar. 2 defa elektro şok yaptılar. Ritim geri gelmedi. EF değeri 18 çıktı. Dr. XXXXXXX kalp nakli gerekebilir diyerek moralimi iyice bozdu. 3 hafta sonra ablasyon yapılmak üzere beni eve gönderdiler. Kalp ritmi 130 üzerine çıkıyordu. Ben üç hafta evde beklesem kesin ölürdüm. Dr. XXXXXXX ile Dr. XXXXXXX tarafından tedavi edilemeyeceğimi anladığımda araştırma yaptım. TOBB ETÜ Ankara Hastanesi Kardiyoloji bölümünde Prof. Dr. Basri AMASYALI’nın kalp ritmi üzerine çok iyi olduğunu öğrendim. Hemen randevu aldım. Kendisi, hemen ablasyon işlemi yapılması gerektiğini, bunun çok önemli olduğunu, kalp ritmi düzelmezse asla tedavi olamayacağımı söyledi ve ablasyon işlemini 2 gün sonra derhal yaptı. Gerçekten kalp ritmi düzeldi. İlaçlarla tedaviye başladı. Şu an 5 ay geçti. Kalp EF değerim 40 oldu. Nabız 60-80 arasında normal değere geldi. Şu an kendimi çok iyi hissediyorum. Olumsuzlukların bir çoğu düzeldi. Basri Hoca, Kalp ritmi üzerine Dünya’nın sayılı doktorlarından biri. Gerçekten hem karakter hem de ilim yönünden çok yetkin bir insan. Kalp ritim bozukluğu olanlar güvenle gidebilirler. Beni hastalık öykümle Türkiye’de tedavi edebilecek başka bir doktor olduğunu düşünmüyorum. Bana yapılan ablasyon işlemi gerçekten çok zordu ve yaklaşık 3 saat sürdü. Bu zoru Basri Hoca düzelterek başardı. Kendisine müteşekkirim. Allah Basri Hocaya uzun ömürler versin, ilmini ve kuvvetini arttırsın.

 

Not: Yasal mevzuatlardan ötürü kişi ve kurum isimleri yazıda XXXXXXX olarak gizlenmiştir.

M.O.

28.12.2020 tarihinde ablasyon işlemini gerçekleştiren Saygıdeğer hocam elinize emeğinize sağlık. Çocukluğumdan beri yaşadığım hiç kimseye anlatamadığım çarpıntı ataklarıma şifa oldunuz. Aynı gün 5 yıldır kullandığım ilacımı bıraktım. Hiç korktuğuma heyecanlandığıma değmedi. 20-25 dk sürecek bir işlem için uzun yıllardır korkarak yaşadığıma son 5 yıldır hergün ilaç içtiğime çok üzülüyorum ancak yine de sizinle yolumun kesişmesi bir mucize. Kimse korkmasın ertelemesin ve derdini anlatamadığı başka doktorlarda vakit kaybetmesin. Tüm güzellikler sizinle olsun hocam. İyiki varsınız. Bu sorunları yaşayan tüm hastaların tecrübeli ellerinizde şifa bulması dileğiyle..

A.D.

Son birkaç ayda extra atımlarım ciddi anlamda beni rahatsız etmeye başladı. Sürekli nabzımı kontrol ediyordum. Bu konuda doktorumun önerisiyle ve araştırmalarım sonucunda Prof.Dr.Basri Amasyalı hocamıza muayene oldum (Aralık 2020). Bir hafta sonra da Covid testi yaptırıp ertesi günü 3 Boyutlu haritalama ve ablasyon cihazları (CARTO sistemi) kullanılarak hocamız tarafından teknik ve sağlık ekibiyle beraber hazırlıklarla birlikte yaklaşık 1.5 saat süren 3 seanslık gerçekten çok kompleks bir ablasyon işlemi gerçekleştirildi. seanslar arasında da extra atımların olup olmadığı (sağlaması) kontrol edildi. Emin olunduktan sonra işlem bitirildi. Burada benim gördüğüm hekimin tecrübesi ve teknik donanım çok çok önemli. Bir akşam hastanede nezih bir ortamda kalıp sabah hocamız tarafından kontrol edildikten sonra taburcu oldum. Eski alışkanlığım olsa gerek ara sıra nabzımı kontrol ediyorum maşallah düzenli atıyor. Kendinizi güvende hissedeceğiniz merkez. Basri hocamıza ve emeği geçen tüm hastane personeline teşekkürler..

N.A.

yaklaşık 3 yıldır bir başka hastane ve doktorda tedavi görüyordum…bu eylül ayının başında o hasteneye kontroluma gitmiştim..doktorum ablasyon yapmamız gerek demişti..bu durumu bir arkadaşımla konuştuğumda,aman dedi o zaman gideceğin tek adres,ankarada tobb hastanesinde ablasyon konusunda mükemmel bir insan prof.dr.basri amasyalı…ve sonrasında size geldik…bana af tedavisi için soğuk ablasyon,aynı gün ( 30 eylül 2020 ) eşime taşikardi tedavisi için sıcak ablasyon yaptınız..kısaca iyi ki size gelmişiz,iyi ki sizi tanımışız..harikasınız..çok teşekkürler..

H.Hasan B.

Basri hocami bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine buldum. Ritm bozukluğu teşhisi konulan Annem in rahatsızlığını çözen doktoruma çok teşekkür ediyorum. Güler yüzü, ilgisi ve bizi psikolojik olarak da rahatlamasindan dolayı binlerce teşekkür ediyorum. Eğer kalp rahatsızlıkları yaşıyorsanız basri hocama hiç terettut etmeden kendinizi emanet edebilirsiniz

Ayten G.

Son 1 aydır çarpıntı yüzünden bütün yaşamsevincim bitmiş hayata dair ümidim kalmamıştı. 13/08/2020 de yaptığınız ablasyon neticesinde yeniden hayata döndüm. Allah sizin gibi iyi insanları başımızdan eksik etmesin. Çok teşekkür eder sevdiklerinizle birlikte mutlu ve sağlıklı bir yaşam dilerim. Allah razı olsun. Saygılarımı sunuyorum.

Hanefi K.

Yaklaşık 3 yıldır ritim bozukluğum vardı,bir çok doktora gittim ama hiçbirinden beni tatmin edecek bi yanıt alamadım lakin Basri hocam içimi çok rahatlattı ve tedavi olmamı sağladı,gerek Basri Amasyalı hocam gerekse ekibi çok iyi ilgilendikler çevremde bu operasyonu olmamış kişilerin abartılı anlatımları beni çok korkutmuştu ama iyi ki bu operasyonu olmuşum çok teşekkürler.

Burak Can Y.

Merhabalar, benim uzun yıllar süren taşikardi rahatsızlığım vardı. Yanlış yönlendirilme ve eksik teşhisler nedeniyle uzun süre bu rahatsızlıkla yaşamak durumunda kaldım. Operasyon öncesi son zamanlarda durumum daha da ağırlaşmıştı. Gün içersinde çarpıntı sayısı 20’yi bulabiliyordu.

Yapılan EKG, EKO, holter ve kan testleri sonucunda kalbimdeki sıkıntı anlaşıldı ve başarılı bir operasyonla ablasyon işlemi yapıldı.

Operasyonu gerçekleştiren Prof. Dr. Basri Amasyalı ve ekibi tüm süreci başından sonuna kadar büyük bir özveri ve profesyonellikle yönetip bana her aşamada güven verdiler. Kendilerine ne kadar teşek

Derya B.

Herşeyiyle mükemmel Bi hastane mükemmel Bi iletişim, hepsinden de önemlisi Basri Amasyalı hocamıza çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim. 13-11-2019

H.İ.

Altı yıldır beni rahatsız eden ,son iki yıldır şiddeti ve rahatsızlık derecesi giderek artmış olan şiddetli ve hızlı kalp atışlarım için ne yapabileceğimi öğrenmeye gitmiştim aslında…Altı yıllık süre boyunca farklı kardiyologlar ,onların yönlendirmesiyle de tedaviye yine farklı psikiyatristlerle devam ettim; kontroller sırasında hiçbir anormallik görülmemesi ve çarpıntıların heyecan-stres faktörüne bağlı olduğunun söylenmesi ve psikiyatristlerce yazılan, fayda göremedikçe yenilerini denediğim ve denemeye devam ettiğim onlarca ilaçtan sonra, Basri hoca sayesinde ilk defa duyduğum eps ve eps aracılığıyla sorunun tespit edilmesi, ardından uygulanan ablasyon işlemiyle beni rahatsız eden tüm şikayetlerden kurtuldum.Bir başkası için dileyebileceğim en iyi şey galiba , ‘psikolojik’ denerek durumu kardiyolojinin alanından psikiyatriye kaydıran doktorlara rağmen ; çözümü de psikiyatristlerde arayan her bir hastanın ,öncesinde kardiyolog olarak Basri hocayı bulması ve onun yönlendirmelerini duyma şansını kendine tanıması olur. Sonunda böylesine iyi,bilgili, ilgili ve anlaşıldığımı hissettiğim, çözüme ulaşabildiğimiz doktoru bulduğum için inanılmaz mutluyum, iyi ki varsınız.

H.N.

On senedir kalb ritim bozuklugu cekiyordum. Bu hafta güler yüzlü tatli dilli becerikli doktorumuzun ellerinde sifa buldum. Kendisine sagli uzun ömürler diliyorum. Hersey icin cok tesekkürler. Bizi sizssiz birakmayin. Allaha emanetolun. Basri bey.

A.S.

Herkese geçmiş olsun acil şifalar diliyorum…Eşimin rahatsızlığı sebebiyle hocamızla tanıştık Hocamızın güven veren tavırları ile beraber operasyon öncesi söyledikleriyle eşimin ritim bozukluğunun hemen düzelmesi, hocamızın ifadesiyle artık kalite yaşam içerisinde olması bizi çok mutlu etti. Hocam çok teşekkür ediyoruz… Bizlere verdiğiniz destekler için binlerce kez teşekkür ediyoruz.Allah razı olsun Harikasınız…

Z.K.

Basri hocayla annemin rahatsızlığı nedeniyle tanıştık. Gerek mesleğinin en iyilerinden birisi olması gerekse de nezaketi, güleryüzlülüğü ve insanlığı ile mükemmel bir doktor. Kısaca şunu söyleyebilirim ki kendinizi ve canınız kadar sevdiklerinizi onun maharetli ellerine güvenerek teslim edebilirsiniz.
İyi ki varsınız Basri Bey,sizler elleri öpülesi insanlarsınız,başarınız daim olsun.

Y.N.

Altı yıldır beni rahatsız eden ,son iki yıldır şiddeti ve rahatsızlık derecesi giderek artmış olan şiddetli ve hızlı kalp atışlarım için ne yapabileceğimi öğrenmeye gitmiştim aslında…Altı yıllık süre boyunca farklı kardiyologlar ,onların yönlendirmesiyle de tedaviye yine farklı psikiyatristlerle devam ettim; kontroller sırasında hiçbir anormallik görülmemesi ve çarpıntıların heyecan-stres faktörüne bağlı olduğunun söylenmesi ve psikiyatristlerce yazılan, fayda göremedikçe yenilerini denediğim ve denemeye devam ettiğim onlarca ilaçtan sonra, Basri hoca sayesinde ilk defa duyduğum eps ve eps aracılığıyla sorunun tespit edilmesi, ardından uygulanan ablasyon işlemiyle beni rahatsız eden tüm şikayetlerden kurtuldum.Bir başkası için dileyebileceğim en iyi şey galiba , ‘psikolojik’ denerek durumu kardiyolojinin alanından psikiyatriye kaydıran doktorlara rağmen ; çözümü de psikiyatristlerde arayan her bir hastanın ,öncesinde kardiyolog olarak Basri hocayı bulması ve onun yönlendirmelerini duyma şansını kendine tanıması olur. Sonunda böylesine iyi,bilgili, ilgili ve anlaşıldığımı hissettiğim, çözüme ulaşabildiğimiz doktoru bulduğum için inanılmaz mutluyum, iyi ki varsınız.

N.

Müthiş tek kelime ile hayatınız da tanıyabileceğiniz az sayıda doktorlardan.Kendisi diğer doktorların panik atak deyip yollamış olduğu hastalığı ritim bozukluğu diyerek ablasyon tedavisi uyguladı şubat 2018 tarihinde işlemi yaptı ve 10 aydır Allah’a şükür rahatsızlığım tekrarlamadı.Basri hocam size çok teşekkür ediyorum.
Saygılarımla

Onur Ö.

Annem kronik hipertansiyon hastası..yaklaşık 20 yıldır.. 2018 yılında birden AF bulgusu saptandı..kullanilan ilaclar fayda etmedi..ve Hocama muayene olduk..Allah kendisinden sonsuz razı olsun..Annemi 1 yilda perişan eden ve geçmeyen çarpıntılarından kurtardı..Çok şükür iyi..takibe devam ediyoruz..İyi ki varsınız..

M.

2018 mayıs ayından beri zihnimi işgal eden neredeyse her gün kalp atışlarımı kontrol eder olduğum bir durumda tefvik ilgenli hocanın tavsiyeleri üzerine Basri hocaya gittim. Eps operasyonunu uyguladı. Uygulama sonucunun temiz çıktığını söyler söylemez 6 aylık zihnimi işgal eden o psikolojik süreç şükürler olsun bitiverdi. Basri hocama ve ekibine tekrar teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim.

F.

Annemin af tanısı 2 yıldır devam ediyordu kullanılan ilaçlar dozu artmasına rağmen fayda etmedi 11 yaşında geçirdiği perikardit ameliyatı altta yatan sebep olarak tahmin ediliyor Basri hocamızın sayesin de annem 1 ay oldu işlem olalı kendini iyi hissediyor tekrarlama riski olduğu söylendi ama genede şuan için olmaması bile mutluluk verici Basri hocamız ve ekibine tesekkurlerimi sunuyorum aynı problemleri olan tüm hastalara şifalı ellerinden faydalanmayı temenni ediyorum.

B.E.

Sayin Basri Bey mesleginde cok iyidir cok ilgilidir bana ankarada tam 15 yila yakin oldu ablaston yapmisti tesekkurlerimi sunuyorum Ankara ya geldigimde hocam yeniden muayene olmak istiyorum size

T.

Herkese selamlar ben İbrahim demir almanyada yaşıyorum Bundan dört ay önce Basri hocamla Tanıştık benim kalbimde ritim bozukluğu vardı Tabii ki daha önce de Almanya’da anju olduk ama hiçbir şey bulamadılar Türkiye de 20.02.2019 da Ankara’da OBB ETÜ üniversitesinde Basri hocamla tanıştık beni Ablasyon denen tedavi sistemiylen benim sağlama kavuşmama sebep olmuştur Allah kendisinden razı olsun başarılarının devamını diliyorum ellerinden öperim hayırlı günler

İ.

5 yıldan beri kalp rahatsızlığım var. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Sn. Prof. Dr. Basri AMASYALI Hoca’ya 26.06.2019 tarihinde ulaştım. Muayene ve tetkik sonrası AF tanısı koyuldu ve hocam Ablasyon yapılmasının uygun olduğunu söyledi. 27.06.2019 günü ablasyon yapıldı ve ertesi günü taburcu oldum.
Ablasyon tedavisinden sonra kendimi o kadar rahat hissettim ki tarifi mümkün değil. Hocama minnettarım. 2 ay sonra kontrole gittiğimde hocam, durumumun çok iyi olduğunu söyledi. Şimdi yeniden doğmuş gibiyim. Kalbi ile ilgili sorunu olan insanlara, Prof. Dr. Basri AMASYALI’ya gitmelerini öneririm. Hocam herşeyden önce örnek bir insan ve kendini yetiştirmiş bir bilim insanıdır. Her şey için tekrar tekrar teşekkür ederim.
Saygılarımla.

Hasan A.

Başka hastanede yatırmış olduğum için check up ın efor testinde,kalpde bazı olumsuzlukların olduğu belirtildi.Farklı bir doktorun değerlendirmesi TOBB ETÜ Hastanesinde GATA kökenli olduğunu duyduğum Prof.Dr.Basri AMASYALI’ya gittim.Muayene ve tahliller sonrası net tanı için anjiyo yapan Hocam Sol Koroner Arterografi D1 seviyesinde o/o100 tıkalı olduğu görüldü.Kalp Damar Cerrahisi yaptığı konsültasyon sonrası By Pass oldum.Ocak 2017 de yapılan ameliyat sonrası periyodik kontrollerimi yapan Sn.AMASYALI gözetiminde sağlıklı bir yaşam sürmekteyim.Teşekkürler hocam iyiki varsınız.

Mustafa B.

21 Kasım 2019 da Sayin prof.dr Basri Amasyali ablasyon işlemimi gerçekleştirdi..Ameliyat öncesi ve sonrası konuşmalarıyla bizi cok rahatlattı..iyi ki sizi seçmişiz..Sayenizde şu an kendimi çok iyi hissediyorum..Gözü kapalı kendinizi bu ellere emanet edebilirsiniz..Her şey için çok teşekkürler hocam hakkinizi helal edin..Kütahyadan selamlar..(hilal&nihal)

Hilal & Nihal

Ordu Medical Park Hastanesine ablasyon işlemi için kendisi ile tanıştık ve işlem sonrası şikayetler ve ilaç kullanımı son buldu.
Sonsuz teşekkürler HOCAMIZA.

Z.A.

30 yil boyunca yasadigim çarpıntılardan Basri hocamin gerceklestirdigi ablasyonla agrisiz acisiz kurruldum.Kesinlikle dogru adres.Herkese ama herkese tavsiye ediyorum.Iyi ki yolum hocamla kesişti.Iyi ki varsiniz.Elleriniz dert görmesin hocam.Sayenizde sağlığıma kavustum.Yasam kalitem artti.Islemden sonra bir kere bile çarpıntı yasamadim 2 yildir

F.

yıllarca korkumdan hep ertelediğim 2. ablasyonumu sıkıntı yaşamadan sağlığıma kavuşmamda vesile olan Prof. Dr. Basri Amasyalı hocama ve tobb ekibine sonsuz şükranlarımı sunarım. Basri hocam mükemmel kişiliğinin yanısıra mesleğinin her adımını başarılı bir şekilde yerine getiren ülkemizdeki nadir doktorlarımızdan biridir. Rabbim yolunu daima açık etsin. Hocama minnettarım.Sağlıklı günlere hep birlikte merhaba.

E.S.

4 yıldır süren ve son 6 ayımda giderek yoğunlaşan ve beni çok yıpratan ekstra atımlarımdan PROF DR BASRİ AMASYALI HOCAM sayesinde kurtuldum ablasyon işlemimin gecesi kalbim uzun zamandan beri ilk defa düzenli çalıştı değerli hocama ve güleryüzlü ekibine TEŞEKKÜRLER

A.T.

Öncelikle Basri hoca gerçekten işini çok iyi yapan harika bir doktor.Afyon dan kendisine ulaştık ve eşime ablasyon operasyonu gerçekleştirdi.Çok büyük sıkıntılarla kendisine gönderilmiştik kalp yetmezliği ve ritim bozukluğu teşhisi konmuştu fakat kalp yetmezliği yokmuş Basri bey sayesinde içimiz oldukça rahatladı ablasyon ile eşimin tedavisi tamamlandı.Herşey için kendisine minnettarız çok kötü bir şekilde iken bize dünyaları bağışladı.Eşimin sağlıklı olduğunu ve hayatına aynı şekilde devam edebileceğini söyledi Afyon daki doktorların aksine.İyi ki kendisi ile tanışmışız ve eşimi böylesine güvenli ellere bırakmışız.Herşey için sonsuz teşekkürler.

A.V.

ben tahir miğfer ığdırdan 10 2016 tarihinde basrı beyde muyane oldum ondan önce bir kaca doktora gitmiştim ritim bozukluğu fazla yuksek olduğunda bişe yapamadılar sağolasın basri beye gitiğımızde bana dedi sana anju yoluyla anablasyon yapacağız yaptı ondan sonra duzeldı kendisine teşekür ediyorum

Tahir M.

Dede günlük yaşamını etkileyecek şekilde baygınlık geçiyordu ve ritim bozuklukları oluyordu.ki ne zaman basri beyle tanıştık pil takıldı anju yapıldı ve ablasyon işlemleri gerçekleştirdi ve suan sağlığına kavuştu.Basri bey ve Mehmet Özkeyik’e teşekür ederiz ve başarılarının devamını dileriz.

Engin Ç.

çok memnun kaldık basri beyden. çok başarılı bir doktor. herkese tavisye ederim. uzun süredir kalbimle ilgili sorunlar yaşıyordum. artık hepsinden kurtuldum. binlerce teşekkürler hocaya

H.T.

biz bursadan tavsiye üzerine gittik BASRİ hocaya oğlum 22 yaşında ablasyon işlemini gerçekleştirdi doktor bey kendisinden allah razı olsun çok deneyimli bi kalp cerrahı biz çok memnun kaldık .ben sorunu olan herkese tavsiye ediyorum hastane personeli çok güleryüzlü sevecen işlerini severek yapan insanlar tüm personelden allah razı olsun

S.N.

Beş yil önce başlayan çarpintilarima. panik atak , hipertroidi kaynakli carpinti gjbi yanliş teşhislet konuldu.Uygulanan tedavilerle sikintilarim hiç geçmedi.Bu sene, hemşire. olan kızım banaDr.Basri Amasyali ya gitmemi önerdi.İyiki gitmişim,yaptiği kardiyolojik işlemler (karto,ablasyon) sayesinde sağliğima kavuştum.Çok teşekkürler.

A.Z.

Basri Beye bir tavsiye üzerine gittik. Mesleğini iyi yapan birisi. Yıllardır çarpıntılarım vardı. Birçok doktora gittim, bir türlü çare bulamadılar. Atrial fibrilasyon denen hastalığıma ablasyon yaptı. 2 yıldır rahatım. Haftanın 3 günü acile gidiyordum. Binlerce teşekkürler hocaya

S.Y.

yıllardır çarpıntı hastalığımla yaşadım. birçok doktora gittim. ilaçla tedavi etmeye çaılştılar olmadı. tavsiye üzerine basri hocaya gittim. 500 km yol gittim kendisine ulaşmak için. ama değdi..artık çarpıntım kalmadı. riskli dedi ama sonunda çarpıntımı eps ile halleti. ablasyon yaptı….çok teşekkür ediyorum kendisine…..

A.Y.

İşini iyi bilen bir doktorumuz.. Başarılı bir şekilde uc kablolu denen kalp pilimizi taktı basri hoca…herkesin riskli dediği ve yapmak istemediği işlemi basri hoca yaptı.. Binlerce teşekkurler…

A.R.

15 yıldır panik atak diye tedavi verdiler. Her gittiğim doktor panik atak var sen de dediler. 8 aydır artık hiç çarpıntım olmuyor. Yeniden doğrum. Basri hocaya binlerce teşekkürler.

N.E.

Yıllardır gitmediğim doktor kalmadı. Panik atak dediler. Psikolojik dediler ve çarpıntıma çare bulamadılar. Tavsiye üzerine kendisine gittim ve çok şükür 1 yıldır yeniden doğmuş gibi oldum. Allah kendisinden razı olsun.

A.N.

Doktor beye tavsiye üzerine gittik anneme anjiyo ve EPS yapıldı hiç sorun çıkmadan başarılı bir operasyon geçirdi hastanenize doktorumuz Basri beye çok teşekkür eder başarılarının devamını dileriz

M.Ç.

Send Your Comment!

    Şimdi Ara!
    Yol Tarifi